Prijava korisnika






Izgubljena šifra?
Zaboravljeno korisničko ime?
Niste registrirani? Registracija

Košarica
Vaša košarica trenutno je prazna.

Komentari i pitanja

.:PILATES::.::AEROBIC::.::FITNESS:.

Anketa

Da li će se Filip Pejić ponovo boriti u UFC-u?
 

Vicevi o Chuck Norrisu

Babaroga

Kada babaroga ide spavati najprije pogleda da li joj je Chuck Norris u ormaru.

Miss Nokaut p.s.

REZULTATI: M-1 Challenge 105, Kazakhstan
U glavnom događaju večeri i revanšu u Kazahstanu Sergey 
Morozov(16-4), obranio je M1 pojas od američkog izazivača 
Josha "The Finisher" Rettinghouse(16-5) nakon pet rundi 
jednoglasnom odlukom sudaca.
MAIN CARD
 
MAIN EVENT - M-1 CHALLENGE BANTAMWEIGHT CHAMPIONSHIP
Sergey Morozov (16-4, M-1: 10-3), Kazakhstan
WDEC5
Josh Rettinghouse, (16-5, M-1: 4-1), USA
(Morozov retained M-1 Challenge bantamweight title)
 
CO-FEATURE - M-1 CHALLENGE INTERIM FLYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Assu Almabaev, (11-2, M-1: 3-0), Kazakhstan
WDEC5
Chris Kelades (14-5, M-1: 3-2), Canada
(Almabaev won M-1 Challenge Interim flyweight title)
 
LIGHTWEIGHTS
Artem Damkovsky (23-11, M-1: 14-8), Belarus
WDEC3
Vladimir Kanunnikov (9-2, M-1: 0-2), Russia
 
Michel Silva (22-8-1, M-1: 4-3), Brazil
WTKO1 (1:48 - ground & pound)
Khamzat Dalgiev (11-3, M-1: 8-3), Russia
 
WELTERWEIGHTS
Isatay Temirov (6-1-1, M-1: 1-0-1), Kazakhstan
D3
Danila Prikaza (12-3-2, M-1: 8-4), Russia
 
UNDERCARD
 
HEAVYWEIGHTS
Yuri Fedorov 3-2, M-1: 3-1), Russia
WSUB1 (Guillotine Choke)
Michel Batista (4-2, M-1: 0-1), Cuba by way of USA
 
WELTERWEIGHTS
Magomedkamil Malikov (7-1, M-1: 4-1), Russia
WTKO2 (1:21)
Rubenilton Pereira (20-8, M-1: 4-5), Brazil
 
CATCHWEIGHT
Gadzhibaba Gadzhibabayev (3-0-1, M-1: 1-0-1), Azerbaijan
D3
Per Franklin (9-5-1, M-1: 0-0-1), Sweden
 
FEATHERWEIGHTS
Sabit Zhusupov (8-2, M-1: 3-0), Kazakhstan
WDEC3
Gleb Khabibullan (4-1, M-1: 2-1), Russia
 
BANTAMWEIGHTS
Rafael Dias (16-6-1, M-1: 2-2-1), Brazil
WDEC3
Zalkarbek Zarlyk Uulu (3-1, M-1: 0-1), Kyrgyzstan
 
PRE-UNDERCARD
 
LIGHTWEIGHTS
Azamat Markabaev (4-2, M-1: 1-0), Kazakhstan
WSUB2 (Rear Naked Choke - 2:48)
Beqa Gogoladze (0-2, M-1: 0-1), Georgia
 
FLYWEIGHTS
Zhuman Zhumabekov (8-4, M-1:10-0), Kazakhstan
WDEC3
Ruslan Kudaiberdirev (0-1, M-1: 0-1), Kyrgyzstan
 
 
INFORMACIJE:  www.M-1Global.com