Prijava korisnika






Izgubljena šifra?
Zaboravljeno korisničko ime?
Niste registrirani? Registracija

Košarica
Vaša košarica trenutno je prazna.

Komentari i pitanja

.:PILATES::.::AEROBIC::.::FITNESS:.

Anketa

Da li će se Filip Pejić ponovo boriti u UFC-u?
 

Vicevi o Chuck Norrisu

Vuvuzele

Chuck Norris je dosadio vuvuzelama!

Miss Nokaut p.s.

KARATE: Borbena muška reprezentacija osvojila broncu na EP

Na 54. EKF europskom seniorskom prvenstvu u karateu Hrvatska izborila ekipno broncu u borbama.. Rezultati hrvatske reprezentacije...

Rezultati hrvatske reprezentacije

Vlatka Kiuk (kata)
21. mjesto, 22,60 bodova

Kata ženska ekipa (Vlatka Kiuk, Nika Jukić, Sabina Petković)
9. mjesto, 22,32 bodova

Tomislav Stolar (kata)
15. mjesto, 22,76 bodova

Kata muška ekipa (Ivan Ermenc, Nikola Solomun, Moreno Emanuelle Pinter)
9. mjesto, 22,46 bodova

Ines Grdenić (-50kg borbe)
1. kolo - Viola (Ita), poraz 0:3

Aleksandra Hasani (-55kg borbe)
1. kolo - Arapoglou (Grč), pobjeda *1:1
2. kolo - Busa (Ita), pobjeda *1:1
1/4 finale - Connell (Ško), poraz 0:2

Ana Lenard (-61kg borbe)
1. kolo - Philippe (Fra), poraz 0:0*

Sadea Bečirević (-68kg borbe) 
1. kolo - Isajeva (Rus), poraz 0:2

Anamarija Čelan Bujas (+68kg borbe)
1. kolo - Stepaško (Ukr), poraz 0:2

Borbe ženska ekipa (Aleksandra Hasani, Ana Lenard, Lesjak, Pehar)
1. kolo - Slovačka, pobjeda 13:3
2. kolo - Švedska, pobjeda 8:4
1/4 finale - Ukrajina, poraz 3:11
1. Repasaž -Norveška, pobjeda 8:2
Bronca repasaž - Italija, poraz 0:2

Dino Povrženić (-60kg borbe)
1. kolo - Ahmadi (Šve), pobjeda 1:0
2. kolo - Dulović (Crn), poraz 0:2

Boran Berak (-67kg borbe)
1. kolo - Wederfoort (Niz), pobjeda 5:2
2. kolo - Kuhn (Nje), pobjeda 4:1
1/4 finale - Hodžić (Crn), poraz 1:1*
1. Repasaž - Tadassi (Mađ), poraz 2:3

Enes Garibović (-75kg borbe)
1. kolo - Jurgilaitis (Lit), poraz 3:4

Ivan Kvesić (-84kg borbe)
1. kolo - Čobotari (Ukr), pobjeda 3:1
2. kolo - Muhović (BIH), pobjeda 3:0
1/4 finale- Jakupi (Mak), pobjeda 2:0
1/2 finale - Isakov (Blr), poraz 0:1
Repasaž bronca  - Abdelsselem (Fra), pobjeda dq

Anđelo Kvesić (+84kg borbe)
1. kolo - Pšenicin (Rus), pobjeda 4:2
2. kolo - Reis (Por), pobjeda 1:0
1/4 finale - Bitević (Srb), poraz dq
1. Repasaž - Bellemkhannate (Nor), pobjeda 1:0
Repasaž bronca - Arkania (Gru), pobjeda 3:2

Borbe muška ekipa (Garibović, Kvesić, Kvesić, Martinac, Mrvčić, Štimac i Živković).
1. kolo - BIH, pobjeda 3:0
2. kolo - Francuska, pobjeda 3:0
1/4 finala - Turska, poraz 1:3
1. Repasaž - Armenija, pobjeda 3:0
Repasaž bronca - Ukrajina, pobjeda 12:3

.

d.v.